Kontakt

Telefon: 510 128 218

Email: biuro@bp-bud.pl

 

4.JPG
O Nas

Nasza firma realizuje szeroki zakres usług budowlanych, remontowych i wykończeniowych.

Oferujemy nowoczesne usługi budowlane w zakresie budowy domów pod klucz, ociepleń budynków, izolacji fundamentów, podbitki dachowej, wykończenia wnętrz, zabudowy płyt G-k i wiele więcej. Wszystko według gustu i upodobań klienta.

Prace, które wykonujemy, sprawią że Twój dom będzie jedyny i niepowtarzalny, a wszystko to, za niewielką cenę i w stosunkowo krótkim czasie.

Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego wszystkie inwestycje wykonujemy solidnie i rzetelnie - dopracowując każdy najmniejszy szczegół oraz co równie istotne, po swojej pracy pozostawiamy porządek.

Zawsze spełniamy wymagania naszych klientów, dlatego produkty dobieramy według Waszych oczekiwań - przy równoczesnym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz sztuki budowlanej. Pracę wykonujemy na materiałach własnych jak również powierzonych przez inwestora. W naszej ofercie znajduje się duży wybór materiałów i produktów. Nie zamykamy się również na nowe technologie. Wykorzystujemy wszystkie dostępne na rynku materiały - korzystając z najnowocześniejszych. Wystawiamy gwarancję i faktury Vat.

Pracujemy zarówno w domach jednorodzinnych jak również w mieszkaniach osiedlowych. Wykańczamy wnętrza użytkowe przeznaczone pod sklepy, biura, magazyny oraz miejsca wypoczynku. Realizujemy zlecenia osób prywatnych, firm oraz innych instytucji.

Naszą kadrę pracowniczą stanowią ludzie ambitni i godni zaufania, których zaangażowanie w pracę, fachowość, rzetelność oraz wiedza, połączona z doświadczeniem zdobytym w pracy na podobnych stanowiskach, gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług w możliwie najkrótszym czasie."Rzeczy niemożliwe wykonujemy od razu - na cuda potrzebujemy trochę więcej czasu."